Prekių grąžinimo taisyklės

 • PREKIŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

  1. Kokybiškos prekės iš Pirkėjo atgal nepriimamos ir į kitas nekeičiamos, arba taikomas 25% administravimo mokestis nuo užsakymo sumos (galioja tik sandėliuojamoms prekėms)
  2. Atskirai Pirkėjo užsakomų spalvų ar modelių kokybiškos prekės (nesandėliuojamos prekės) iš Pirkėjo atgal nepriimamos ir į kitas nekeičiamos.
  3. Norėdamas grąžinti nekokybišką prekę (-es), Pirkėjas privalo tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį, bei prekės trūkumus.
  4. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos nedelsiant į kitas arba šalių suderintais
  5. terminais.
  6. Pinigai už nekokybiškas grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą per 10 (dešimt) darbo dienų.
  7. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
  7.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  7.2. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės);
  7.3. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
  7.4. ant prekės nėra spaudos ar siuvinėjimo detalių/žymių ir pan;
  7.5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
  8. Grąžinamos prekės su prekių grąžinimo prašymu turi būti išsiųstos registruota siunta, išsiųstos per kurjerių tarnybą arba Pirkėjo pristatytos adresu M. Sleževičiaus g. 7, Vilnius LT-06326.
  9. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
  10. Sandėliuojamos prekės gali būti keičiamos Pardavėjui ir Pirkėjui susitarus raštu. Prekės keičiamos tik to paties modelio.
  11. Grąžinamų/keičiamų prekių siuntimo/pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma.